Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. Odpadów – branża gospodarki odpadami

Nowy Sącz i okolice

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów, głównie w obszarze odpadów oraz innych usług komunalnych świadczonych przez Spółkę
  • realizowanie planów sprzedażowych na powierzonym terenie (Nowy Sącz i okolice)
  • opracowywanie kalkulacji
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb i wymagań klienta
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • negocjowanie warunków umów oraz przygotowywanie umów do zatwierdzenia
    i podpisu przez przełożonego
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami Spółki
  • nadzorowanie obsługi powierzonych klientów i monitorowanie poziomu satysfakcji klientów
  • analizowanie trendów rynkowych i technologicznych, monitorowanie działań konkurencji
  • poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami
  • wsparcie w prowadzeniu akcji promocyjnych i działań marketingowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku sprzedażowym
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie wyższe, kierunki: ochrona środowiska, handel, ekonomia)
  • mile widziana znajomość rynku odpadów oraz usług komunalnych
  • nastawienia na realizację celów, umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • wysoka komunikatywności i zdolności nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Word, Excel, Power Point
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy
  • udział w szkoleniach branżowych/zawodowych

Do dokumentów aplikacyjnych należy załączyć podpisaną zgodę na przetwarzane danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula informacyjna CV

CIEKAWOSTKI

BIP