Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Kierownik Zakładu Zagospodarowania Odpadów

Nowy Sącz

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie i nadzór nad procesem zagospodarowania odpadów
    w zakładzie, w tym nad procesami odzysku i sortowania, kompostowania
  • prawidłowa eksploatacja sortowni odpadów
  • nadzór nad odzyskiem surowców wtórnych oraz przekazywaniem surowców odzyskanych
  • koordynowanie pracy sortowni i kompostowni
  • prowadzenie dokumentacji oraz ewidencji w zakresie gospodarki odpadami zakładu
  • organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
  • zarządzanie personelem (rozmowy i spotkania z pracownikami, ocena pracownika, delegowanie zadań, dbanie o pozytywną atmosferę)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymaniu porządku w podległym obszarze
  • rozpoznanie i wdrażaniem nowych technologii przetwarzania odpadów
  • współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie wyższe, kierunki: ochrona środowiska)
  • doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu procesów linii technologicznych
  • znajomość zagadnień z ochrony środowiska i gospodarki odpadami (dodatkowy atut)
  • mile widziana znajomość rynku odpadów oraz usług komunalnych
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • samodzielność i inwencja w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących
  • dyspozycyjność
  • znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Word, Excel, Power Point
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy
  • udział w szkoleniach branżowych/zawodowych

Do dokumentów aplikacyjnych należy załączyć podpisaną zgodę na przetwarzane danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula informacyjna CV

CIEKAWOSTKI

BIP